Promocje

Obrzeże trawnikowe kolor czerwony 6.99zł brutto za sztukę!

Obrzeże trawnikowe kolor czerwony 6.99zł brutto za sztukę! Obrzeża są subtelnym elementem wykończeniowym każdego chodnika. To one tworzą ramę aranżacyjną, w której krajobraz zaczyna się układać. Stanowią doskonałe narzędzie porządkowania przestrzeni i pełnią wiele praktycznych funkcji.    
Więcej

Pustak łupany kolor czerwony już od 10.99zł brutto za sztukę

Pustak łupany kolor czerwony już od 10.99zł brutto za sztukę Możliwość transportu Gratis!Zadzwoń zapytaj a na pewno się dogadamy! Modułowy system ogrodzenia łupanego powstał z myślą o sympatykach kamienia naturalnego – zarówno faktura, jak i kolor naszego produktu znakomicie go naśladują. Klasyczna i harmonijna forma ogrodzenia łupanego sprawia że stosować można je bez względu na…
Więcej

Kostka Avanti powieszchnia płukana grubość 6cm 43.99zł brutto m2!

Kostka Avanti powierzchnia płukana grubość 6cm 43.99zł brutto m2! Elegancja w dobrym stylu. Ponadczasowe piękno, bogactwo kolorów, trapezowe kształty oraz dyskretny urok kostki Avanti sprawiają, że w ogrodowej kolekcji znajdziesz wszystko to co najcenniejsze. Dzięki różnorodnym rozmiarom tej kostki każdy może spacerować ścieżką własnego stylu i smaku.          
Więcej