Promocje

Obrzeże trawnikowe kolor czerwony!

Obrzeże trawnikowe! Obrzeża są subtelnym elementem wykończeniowym każdego chodnika. To one tworzą ramę aranżacyjną, w której krajobraz zaczyna się układać. Stanowią doskonałe narzędzie porządkowania przestrzeni i pełnią wiele praktycznych funkcji.    
Więcej

Pustak łupany kolor czerwony

Pustak łupany kolor czerwony Możliwość transportu Gratis!Zadzwoń zapytaj a na pewno się dogadamy! Modułowy system ogrodzenia łupanego powstał z myślą o sympatykach kamienia naturalnego – zarówno faktura, jak i kolor naszego produktu znakomicie go naśladują. Klasyczna i harmonijna forma ogrodzenia łupanego sprawia że stosować można je bez względu na styl w jakim zrealizowano dom, ogród…
Więcej

Kostka Avanti powieszchnia płukana grubość 6cm!

Kostka Avanti powierzchnia płukana grubość 6cm! Elegancja w dobrym stylu. Ponadczasowe piękno, bogactwo kolorów, trapezowe kształty oraz dyskretny urok kostki Avanti sprawiają, że w ogrodowej kolekcji znajdziesz wszystko to co najcenniejsze. Dzięki różnorodnym rozmiarom tej kostki każdy może spacerować ścieżką własnego stylu i smaku.          
Więcej

Kostka Behaton grubość 6cm kolor szary

     Kostka Behaton grubość 6cm kolor szary! Dzięki jej kształtom (wzajemne zazębianie się) jest powszechnie stosowana do budowy dróg, chodników, parkingów oraz placów przemysłowych. Dostępna jest w wersji bezfazowej lub z mikrofazą.  
Więcej